Lysien (WISHBONE TAM Z VRBOVÉ LHOTY) : (*14.3.2004)
moji rodiče | moje úspěchy

Po ztrátě Jima jsme se dlouho nerozhodovali a začali přemýšlet o bíglovi novém. Na internetu jsme si sice našli štěně akorát k odběru, ale nad ním vyhrála chovná stanice našich kamarádů Z Vrbové Lhoty. Shodou okolností, tam zrovna nakryli krásnou fenku Carrii Tergy, velmi podobnou Jimovi. Tatínkem se později stal moc pěkný Kefír. Dva měsíce, během kterých jsme za Carrinkou jezdili a okoukávali, trvali krátce. 14.3.2004 se narodili tři krásní pejsci. Wells Tom, Welcome Tim a Wishbone Tam. A právě naposled jmenovaného jsme si v květnu přivezli domů. Již od mala byl pěkný rošťák. Podle velké bílé skvrny na čele, jsme ho pojmenovali Lysien. Je velmi hravý a šikovný. Z letního bíglího tábora v Nové strašecí si přivezl dva pohárky. Za 1. místo v beaglecrossu, které vybojoval společně s Quaintym a paničkami a za druhé místo v soutěži agility začátečníků. Na zářijovém srazu bíglíků si vyskákal v agility druhé místo ze všech zúčastněných. Ze speciální výstavy na Helfštýně si přivezl ocenění Velmi nadějný 1 ve třídě Super puppy. Má rád pohyb a dovádění s hračkama. Rád plave a loví piškoty z vody. Je rád se svojí rodinkou.